Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2019, 01:31   #20
Cane
 
Cane's Avatar
 
Reputacja: 1 Cane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputację
Ja nie mam nic przeciwko. Mam dośc wysokie Fel ale nie wiem jaki to może mieć wpływ na coś.

Więc tak. Z tego co zrozumiałem dowódca nie jest dowódcą od wydawania rozkazów a raczej osoba rozsądzającą ewentualne spory i na to bez problemu moge się pisać. Zasad nie znam kompletnie więc na pewno potrzebował bym pomocy w tym departamencie. A jeśli chodzi to zagadnienia taktyczne to zależy co masz na myśli. Czy studiowałem wojskowość, taktyki, strategie, itp? Nie. Czy mam pojęcie jako osoba prywatna? Tak, jakieś na pewno. Czy ogarnaim połączenie założeń taktycznych z zasadami systemu? Nie.

Ale tak jak mówisz. Każdy bedzie miał swobodę wypowiedzi i działań i każdy będzie mógł dorzucić swoje 5 groszy do tematu. Nasze Kodeksy się różnią itp. więc dziwne by było gdyby współpraca układała się od samego początku.
Damy radę.

Mam pytanie do wszystkich, jakie macie specjalizacje taktyczne. Moja to recon and stealth. Wolał bym ogarnąc sytuacje na ziemi zanim wbijemy się w gniazdo os ale jestem otwarty na dyskusje.
 
__________________
"Life is really simple, but we insist on making it complicated." -Confucius

Ostatnio edytowane przez Cane : 18-11-2019 o 01:53.
Cane jest offline