Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2019, 10:14   #722
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Mag cały czas wpatrywał magicznych anomalii.
- Jedyne moje knucie polegało na próbie utrzymania Nas wszystkich przy życiu. Nie ja zabiłem kruka i to nie był mój pomysł. Miałem wobec niego inne zamiar, to co się wydarzyło było błędem ale mało kto mnie chce słuchać. - Loftus się powtarzał, ale w gruncie rzeczy nie kłamał. -
- Raz to powstrzymałem i prawdopodobnie dam za to gardła, a szukam tego co wysadził wóz i przed którym miały nas chronić figurki podarowane przez Ciebie.
Sprawa dla maga była już praktycznie przegrana, zabrakło mu wsparcia i zdecydowania. Zresztą sytuacja na przełęczy nie dawała powodów do radości. Część rannych umarła, zapasy były mocno ograniczone. W każdej chwili mogli zostać zaatakowani z dwóch stron, a gdy spróbują wydostać się z tej pułapki zapewne wpadną w inną zasadzkę. Jedyne co przychodziło magowi do głowy to ograniczyć rację jedzenia, a szczególności wody.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 18-11-2019 o 13:37.
pi0t jest offline