Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2019, 13:58   #764
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spróbuje wyskrobać coś na docku ale nie wiem jak mi pójdzie bo się gorzej czuje dzisiaj więc możliwe że jednak nie skorzystam z wspaniałomyślnej propozycji MG i zostawię wszystko tak jak jest.

Edycja: Zacząłem pisać powrót Adama na docku na razie tylko lekko zmieniłem to co napisał MG w wyznaczonym do tego miejscu jutro dokończę resztę i odniosę się do tego co się działo + przekażę mój pomysł co do użycia mocy Angeli in game.

PS. Jeżeli w realnym świecie Angi będzie miała wciąż problemy z głosem to Adam jej może znaleźć gadającą aplikacje na smartfona.

EDIT 2 Jednak nie mam siły dzisiaj dokończyć jeżeli opóźniam rozgrywkę zbyt mocno to możecie skasować to co przekopiowałem stąd u uznać że Adam nie wrócił. Ciekawie się rozwinęła sytuacja tego się nie spodziewałem

Przynajmniej Putina nie musimy się obawiać na razie :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-11-2019 o 10:48.
Brilchan jest offline