Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2019, 22:45   #725
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Leonor popatrzyła na maga dłużej.
- To chyba lepiej, żebym się nauczyła zanim zginę, nie? Jak mam się uczyć jak już będę martwa? - zapytała zupełnie logicznie. Tak jej się przynajmniej wydawało. W sumie to nie wiedziała, czy martwi się uczą. Wszechwiedząca wiedziała bardzo dużo, więc możliwe, że tak. A może wiedzieli, bo widzieli wszystko…

- Eeee… Towarzyszy. Niczego nie szukał to i nie znalazł - podrapała się znów po głowie. - Jestem kobietą, widziałeś kiedyś, żeby ktoś kontrolował kobiety? A ja się go boję, więc ani mi w głowie kontrole. Czy użyje swej mocy? Powinien, ale co i jak się wydarzy to tego nie wie nikt. Trzeba go traktować kulturalnie i nie denerwować, to nic się nie stanie. Estalijczycy znają się na takich rzeczach - wzruszyła ramionami. Najwyraźniej dogadywanie się z istotami bezcielesnymi i kolegami z oddziału, nie różniło się jakoś szczególnie od siebie.

* * *

Po jakimś czasie odszukała jeszcze raz Loftusa.
- Powiedział, że chcecie mnie zabić - popatrzyła na niego mrużąc oczy.
- To teraz na prawdę będziesz musiał się pospieszyć z tą nauką języka. - wzruszyła ramionami i wróciła do swoich zajęć: opatrywania rannych, modłów i gapienia się na okoliczne wzgórza i drogę.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 18-11-2019 o 23:37.
druidh jest offline