Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2019, 23:39   #85
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Rudy wychylił się za swej marnej gardy i spojrzał nieśmiało na Konrada. Jego mina przedstawiała mieszaninę uczuć i emocji, które w nim buzowały. Strach, zdziwienie, niedowierzanie i wątły płomyk nadziei, że ominie go ciężkie lanie.
- Ale kogo mają mieć? - wydukał Stefan, szczękając głośno zębami - Ja naprawdę nic ne wiem i przysięgam nikomu nic nie powiedział. Ani o bazie, ani o tej waszej akcji. Nic, a nic. Ja nie chcę mieć z wami nic wspólnego. Tylko same kłopoty przez was. Ojciec zabrał mi komputer i teraz nici z grania. To wszystko przez was. I co ja teraz...
Stefan zaczął trajkotać jak nakręcony. Zapewne była to reakcja obronna na dławiący go strach.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline