Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2019, 09:15   #12
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kestyr stał w ciszy. Skrytobójstwo nie było tym, co niosło honor. Lepiej było zrzucić na planetę czołgi i zepchnąć wroga do defensywy. A potem użyć więcej czołgów i rozbić go w pył.

Tyle tylko, że nie mieli dość czołgów. I tym sposobem myśl o honorowym zwycięstwie zastąpił pragmatyzm skrytobójstwa. O ile terminu skrytobójstwo można użyć w odniesieniu do zrzuceniu Killteamu wprost w siedzibę wroga i szarżowanie na niego z uniesioną bronią.

Szykowała się ich pierwsza akcja w której miał uczestniczyć w zabiciu legendarnego dowódcy. Gdy tak na to spojrzał, to czuł, że ta misja, choć w teorii skrytobójcza z pewnością przyniesie honor jemu, jego drużynie, jego zakonowi i rodzinnej planecie.

- Jeśli me słowa coś znaczą - powiedział delikatnie pochylając głowę w wyrazie szacunku wobec wszystkich zebranych - bracia, jestem za bezpośrednim uderzeniem w kwaterę wroga. Nie dajmy im uciec.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline