Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2019, 15:43   #9
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Ja się zgłaszam (postać dodam jak wymyślę), a w międzyczasie proszę o doprecyzowanie lub zmiane zasad:
Cytat:
3. Nie wolno ujawniać swojej roli czy dawać do zrozumienia, że posiada się jakąś rolę, moc. Chodzi tutaj o takie bezczelne i bezpośrednie pisanie, co się umie i kim się jest. Według mnie psuje to grę, która w moich oczach chyba zawsze pozostanie grą w stylu podchodów, a nie chamskim wywalaniem kawy na ławę (nawet jeśli takie przyznanie się byłoby tak naprawdę kłamstwem).
Jeśli tak zostanie to nie ma po co grać, bo Mafia zawsze wygra - albo miastowi nie będą mieli jak się komunikować albo wylecą za łamanie regulaminu gry.

Przy zastosowaniu obecnego zapisu przy sytuacji, w której napiszę "widziałem Cię jak wychodziłeś od X, wytłumacz się" i dostanę odpowiedź "chroniłem go" to obaj wylatujemy bo ja bezczelnie i bezpośrednio daję do zrozumienia, że jestem obserwatorem, a on, że doktorem.
"Słuchajcie, X, który zginął poprzedniej nocy, powiedział mi że zabił go Y" - i buch, medium wylatuje z gry. Bo bezczelnie i bezpośrednio ujawnia jaką ma moc i rolę.

[Ba, mayor natychmiast po użyciu swojej umiejętności też wyleci, ponieważ bezczelnie i bezpośrednio ją ujawni korzystając z niej]

Chyba że będzie stosowany ten zapis wybiórczo i subiektywnie, ale wszyscy pamiętamy jakie skutki powoduje takie działanie, przykład mieliśmy na forum.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline