Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 08:03   #52
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Powtórzę pytanie, bo nie znalazłem odpowiedzi:
Czy Vox Caster nie jest na wyposażeniu hełmu?

Czy jest sens w ogóle inwestować w rzeczy pokroju silencer i stalker ammunition? Rozumiem, że wbijamy tam z buta, ale myślicie, że realnie będzie szansa się ukryć tam na miejscu? Czy nie ma szans?

EDIT:

Skończyłem rekwizycję.


Sprzęt (Rq 53):
  • MIU Rq 15 (tak, zoperowałem mózg przed misją)
  • Combitools Rq 15
  • Auspex scaner Rq 12
  • Dataslate Rq 5
  • Magnoculars Rq 3
  • Lampa Rq 1
  • Cement x2 Rq 1x2

Broń (Rq 23):
  • Astartes Bolter (Godwyn Patern) Rq 5
  • Silencer Rq 3
  • Dipol Mag Lock Rq 5
  • Red dot laser sight Rq 10

Amunicja: (Rq 14)
  • 2x Kraken rounds Rq 2x5
  • Frag granade x2 Rq 2x1
  • Krak granade x2 Rq 2x1

W sumie 90 punktów rekwizycji wykorzystane. Pytanie do MG:

Jak sumujemy bonusy z elektrografta (talent), MIU (wszczep), combitools (sprzęt) i technik wzięty przez Zahariela? (w sumie jest to +50 do TechUse, ale mam podłe przeczucie, że coś mi MG z tego potnie). I nie mówię tu tylko o niedostępności technika w pierwszej części misji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 20-11-2019 o 10:51.
Mi Raaz jest offline