Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 16:30   #14
noboto
 
noboto's Avatar
 
Reputacja: 1 noboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputację
Idąc do zbrojowni Apolin odezwał się do swoich braci.

-Mam trzy sprawy do was moi bracia, pierwsze tyczy się wrogiego dowódcy, gdy go spotkamy rozdysponuje truciznę na Tau którą wcześniej przygotuje, powinniśmy wtedy skupić ostrzał na nim i jego straży- wdech

-Druga sprawa to namierzenie wrogiego dowódcy, gdy wylądujemy prosił bym o osłonę, mam zamiar gdy padnie pierwszy tau lub inny przeciwnik zdjąć hełm i zjeść jego fragment, chcę w ten sposób zlokalizować wrogiego dowódcę by nie biegać jak głupi po bazie-

Przerwa na przełknięcie śliny

-Trzecie to prosił bym byście zabijali wrogów szybko i w miarę możliwości bez boleśnie, wiem że to dziwne ale nawet Xenons i zdrajcy zasługują na szybką i miłosierną śmierć, nie trzeba szerzyć nie potrzebnie więcej cierpienia na tym świecie, to tyle bracia-
 
noboto jest offline