Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2019, 19:58   #16
Cane
 
Cane's Avatar
 
Reputacja: 1 Cane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputacjęCane ma wspaniałą reputację
- Litość? Czy Tau okazało litość najeżdżając ziemie należące do Imperatora? Czy okazali litość naszym ludziom, najpierw ich niewoląc a potem wysyłając przeciw swym braciom i siostrom? Szukasz litości marines od Blood Angels? Błagaj o nią Imperatora, bo chyba zapomniałeś po co nas stworzył. - Astrate Kosmicznych Wilków choć niższy od Apolina zdawał się nie mieć problemu, potwierdzić swoje słowa czymś więcej niż tylko słowami. Warcząc odwrócił się jednak i zwrócił z powrotem w stronę mapy taktycznej.
- Dziękuję bracia za zaufanie, które we mnie pokłądacie. Przysięgam na Złoty Tron, że zrobię co w mojej mocy by go nie zawieść. Bracie Vermer. Bracie Janus. Wiem, że wasza specjalizacja taktyczna pokrywaa się z naszym podejściem do misji. Proszę opracujcie dla nas odpowiednie strategie i taktyki.
Co do przysięgi proponuję Lojalności, Astrates albo Chwały. Lojalności chyba była by wskazana.
- wypowiadając ostatnie słowa Kadir posepnie spojrzał na Apothecary marine.

Straż Śmierci nie szczędziła na zaopatrzeniu. Kosmiczny Wilk żałował tylko, że większość tego sprzętu była dostępna tylko tym, którzy zdołali udowodnić swą wartość w tej organizacji. Skupił się więc na tym co mogło pomóc im osiągnąć wyznaczone cele. Miał nadzieję, że wszystkie.
 
__________________
"Life is really simple, but we insist on making it complicated." -Confucius

Ostatnio edytowane przez Cane : 21-11-2019 o 20:02.
Cane jest offline