Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2019, 21:55   #18
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kestyr Żelaznoręki niemal cały czas milczał. Dopiero gdy między jego towarzyszami pojawiły się zgrzyty przemówił.

- Bracia, poniechajmy niesnasek między nami. Celem naszym są nasi wrogowie. Każda kłótnia między nami ich umacnia w swej sile.

Ciężko było wyczuć, czy jego słowa są krytyką postawy kapitanów, czy też zwraca się ledwie do swoich kolegów.

- Myślę, że ten z nas, kto ma najlepsze przeszkolenie taktyczne powinien być naszym przywódcą. Myślę o bracie Kadirze. Wiedz bracie, że jeśli odmówisz, to ja jestem gotów przyjąć ten ciężar na swe barki. Choć mniemam iż ma wiedza bardziej przyda się w kontaktach z ich technologią. Co zaś do przysięgi - uderzył dwukrotnie potężną rękawicą w jeszcze potężniejszą płytę na piersi - Chwała i Honor! To na co powinniśmy przysięgać!

Po wszystkim wszedł do zbrojowni. Wybrał broń, dobrał amunicję, celownik i tłumik. Zajęło mu to ledwie chwilę.

Dużo dłużej spędził w sekcji sprzętu pomocniczego. Stamtąd udał się bezpośrednio do kliniki na szybki zabieg przed startem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline