Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2019, 10:38   #766
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To dzielenie jest wygodne wklejiłem pierwszą część tego co mi przypadło dokończyłem też powrót Adama i dodałem jedno zdanie od niego pod koniec niedużo żeby nie zaburzać spójności tekstu i wymyśliłem też uzasadnienie fabularne dla jego milczenia

Gratulacje dla Bradiela za rozwiązanie zagadki należy się jakaś nagroda a właśnie propo nagród czy wrócimy do tej koncepcji z paczkami i konkursami czy za mało jest nas na to ? W sumie szkoda bo pomysł był fajny.

Nie spodziewałem się że sesja ze street lvl zmieni się w tak mocne superhero ale nie narzekam lubię oba tyle że jestem zaskoczony stąd moje poprzednie jęczenie się wzięło ale teraz jak wszystko się wyjaśniło to mi pasuje choć jeżeli się zmieni to też nie będę narzekać

Co do mocy to nie chciałem już tego rozwlekać na docku ale sądzę że Patrycja może mieć racje i możliwe że moc Adama nie działa dlatego że próbuje jej używać świadomie a może ma blokady wewnętrzne ze strachu przed odpowiedzialnością z jaką się ta moc wiąże ?

A czy następną turę możemy zrobić bez dockowania ?
 
Brilchan jest offline