Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2019, 12:36   #574
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
@Gladin

1. Konrad rozmawia z karczmarzem i informuje go, że szuka Wolffa.
2. Reszta w tym czasie rozwala drzwi w karczmie i napada na Wolffa na podwórzu.
3. Karczmarz widzi was walczących i odchodzących z Wollfem, z okna pokoju, gdzie dalej rozmawia z Konradem (i wami) o łapaniu Wolffa.
4. Łatwo połączyć Konrada z resztą ekipy? Łatwo. O to się go czepiają. Jest członkiem grupy, która napadła i porwała człowieka, a za chwilę mogą się czepiać dodatkowo, że grupa ta torturowała tegoż człowieka.
5. Karczmarz wzywa straż (czy można mu się dziwić?) i przekazuje opis bardzo charakterystycznej grupy. Zabójca trolli, kolejny krasnolud z czubem, kapłan Sigmara. Stąd straż ma opisy.
6. Szukają was po okolicy. Znajdują w zaułku zabójcę trolli, który się nie schował. Łapią więc poszukiwanego za / podejrzanego o niszczenie mienia, pobicie, porwanie. Wychodzi do nich kapłan, kolejny z opisu. Robią to samo z nim.
7. Znajdują nieprzytomnego, związanego i torturowanego człowieka. Do poprzednich oskarżeń dochodzą tortury.
8. Nie będą w zaułku, ciemną porą, dyskutować, uprzejmie dopytywać dlaczego porwaliście i torturowaliście, i sprawdzać wasze papiery ze świątyni. Złapani trafiają za kraty, i teraz kombinujcie jak to odkręcić. Może wystarczą dokumenty, może nie, nie wiem (albo wiem, ale na razie nie dałem odpisu).

Czy mój punkt widzenia i decyzje są dalej niejasne i coś wymaga wyjaśnień? Chciałbym już ruszyć z przygodą dalej, a nie po raz n-ty wyjaśniać czepialstwo straży.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline