Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2019, 15:48   #769
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Obawiam się, że na razie jeszcze nic nie rozwiązalem. Rzucilem pare propozycji, ot co.
Ale pomyślałeś o tym żeby zadzwonić do Szefa i dowiedziałeś się że to jest ogólnomiejskie a nie jakiś sen czy zbiorowa halucynacja na co ja stawiałem.

Wrzuciłem drugą część tego co moje ja w następnej turze wolałbym wycofać się z dockowania bo zacząłem przyjmować nowy lek i nie ma pewności jakie mogą być skutki uboczne. Oczywiście jeżeli byłoby bardzo źle i potrzebowałbym żeby Adam był NPCowany to poinformuje.

Po za tym tęsknie za kontrolą na jaką pozwala mi pisanie posta. Na przykład miałem sporo pomysłów i przemyśleń postaci ale z braku czasu się nie wyrobiłem a teraz kiedy trzeba wrzucać nie wolno zaburzyć ciągłości tekstu.
 
Brilchan jest offline