Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2019, 16:17   #31
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja mam dwa koncepty jeden to Sayian masochista opentany ideą Zenkai boost i samodoskonaleniem nie wiem czy pasowałby do armii Colda czy by go przypadkiem nie zabili tak jakby zrobił to freezer z resztą planety żeby nie stanowił zagrożenia ? Myślałem żeby go dołączyć do ekipy Broylego ale skoro większość chce u Colda to nie pasuję.

Można zrobić tak że ukrywa swoją facynacje dałoby się to rozegrać.

Drugi koncept to mam ludzkiego wojownika najemnika który korzysta intensywnie z technologii i capsul corp za młodu służył w Armii Czerwonej Wstęgi ale potem przerzucił się na działalność przestępczą a potem na bycie najemnikiem. Myślałem żeby powiązać go z Lounch bo zawsze mi było żal że Toryama zapomniał o tej postaci.

Nie wiem który koncept by bardziej pasował do sesji stąd się nie wziąłem za rozpisywanie. Jakaś opinia od MG ?
 
Brilchan jest offline