Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2007, 21:12   #16
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Lubie być graczem, choć mam niezbyt wiele ku temu okazji. Lecz dość szybko sie nudzę prowadzeniem jednej postaci. Coz można by to nazwać zboczeniem MG. W realu prowadzę od ponad 9 lat. I tylko czasem miałem okazje zagrać. Tu jestem graczem, lecz pomysły na przygody sie rodzą i chcą być ujawnione. Musze jednak poczekać aby nabrać wprawy w ... pisaniu. Prawda Redone
Zgodzę sie również, ze prowadzenie tu a w realu to rożne formy. Tu nie jestem w stanie modulować głosu, przebrać sie, dostarczyć różnych zapachów (jako chemik mam dostęp do różnych śmierdzidel ). Ale przede wszystkim należy tu polegać na opisach i tylko na nich. Na pewno jest to dobra szkoła, a w realu sesje będą ... lepsze. Podsumowując, obydwie formy są gra, a grac lubię.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline