Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2019, 19:55   #151
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Mistrzu, wiesz dobrze, że nie ma czegoś takiego jak magiczny jednolinijkowiec który wszystko załatwia. O tym, że trzon informacji zdobywa się poprzez rozmowę. Poprzez otoczenie, kontekst, mowę ciała i ogólnie wszystko. Teoretycznie... moglibyśmy to odegrać, ale ja nie jestem tak dobry i co ważniejsze nie mamy miesięcy czasu na gdocu by to ogarnąć...

Jako że to szybka rozgrywka proponuje rzucać na skille, bo Gert będzie chodził po zamku i gadał z kim popadnie tak jak się da. Wyciągając od ludzi kto jest kim, co kto robi, gdzie są, co jest za miedzą, jak wygląda świat... w skrócie pełny, ale subtelny wywiad.

Dlaczego? Ponieważ praca dla szlachty jest bardzo intratna, ale ryzykowna i lepiej wiedzieć jak najwięcej. Tym bardziej, że jest potężnie źle i są w jakimś dziwnym miejscu. Na tyle może się poświęcić, a odpocznie jak już trafią w dzicz. Kto wie? Może wyhaczy przy okazji jakąś służkę na noc?

Z ważnych rzeczy, szukam też majordamusa/zarządcy, bo planuję opylić moje przyprawy. Tak więc, wywiad ekonomiczny bardzo ważny przed tym czynem, by Łowczego nie obskubali do cna i rogów nie przyprawili.

Co ważne, będzie ubrany w karmazynowy kaftan z czarnymi zdobieniami, ale uzasadnienie w poście jutro. Teraz nie dam rady na dłużej pisać, niestety.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline