Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2019, 20:43   #582
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Obyś wrócił do normalnego pisania asap.
Co rozumiesz przez Sąd Sigmara - sąd kościelny czy próbę walki?
Sorki, ostatnio wracam do domu o 21 i padam na twarz.

Sąd kościelny, chyba że zgodzą się na sąd boży. Próba walki jest dla wojowników. Dla kapłana byłaby to jakaś ewentualność, ale miałem na myśli raczej pokazanie, że Peter nadal cieszy się łaską Sigmara. Czyli modlitwa i efekt. Choć i w czasie ewentualnej próby walki można to w sumie zrobić. Głośno modliłby się do Sigmara o znak jego łaski i tego, że jego czyny służą Imperium i rzuciłby wtedy kulą ognia pod nogi przeciwnika (by nie zrobić mu krzywdy, w końcu to sługa Imperium wykonujący swoje obowiązki]. W razie sukcesu informuje, że to dowód na ich niewinność i pod żadnym pozorem nie walczy dalej - życie jednostki jest niczym w porównaniu do dobra Imperium i tak samo jak dla dobra Imperium Peter musiał torturować kultystę, być może opętanego przez demona, tak samo jest gotów dla dobra Imperium umrzeć chwaląc Sigmara.
[i zobaczymy jak bardzo władze cywilne chcą mieć męczennika na sumieniu]

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Głupota graczy nie zna granic
Cytat:
- na szczęście mam lepsze zdanie o was. Nie każcie mi go zmieniać
Będzie Ci łatwiej jeśli to zaakceptujesz
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 22-11-2019 o 20:45.
hen_cerbin jest offline