Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 09:15   #20
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kestyr uczestniczył w nabożeństwie niemal bez ruchu. Tylko potężne ramię nieco zadrżało gdy techkapłan wprowadzał binarny rytuał do systemu jego pancerzy.

W drodze z nabożeństwa zrównał swój krok z ich nowowybranym liderem.

- Nie mam wiele czasu, gdyż otrzymałem zgodę na operację. Pragnę być w pełni sił, gdy wspólnie uderzymy.

Szedł obok w swoim zmodyfikowanym pancerzu, z rękojeścią miecza na plecach sąsiadującą z potężnymi kleszczami serworamienia.

- Dla mego zakonu zawsze Chwała wiele znaczyła. Sugeruję więc przysięgać na Chwałę. Co do taktyki, to zawsze ceniłem sobie stawanie do walki z mrokiem twarzą w twarz. Jednak dotychczasowe doświadczenia nauczyły mnie, że szarża jest skuteczna, ale przydatne może być sprawne manewrowanie między osłonami. Zwłaszcza, jeżeli postawimy na ciszę.

Ciężka stalowa rękawica opadła na boltera z tłumikiem.

- Co do dodatkowych zasobów, to zwiad powinien skupić się na zaginionym Killteamie. Myślę, że sprawdzanie naszego głównego celu wystawi ich na niebezpieczeństwo. Niepotrzebne. Nie ma honoru w zasłanianiu się innymi. A jeżeli zwiadowcy zlokalizują Vorcens, to my nie będziemy marnować czasu.

Kestyr patrzył przed siebie i maszerował przy ramieniu Kedira.
- Saperzy będą nieocenieni przy ataku dywersyjnym na siły Tau. Nie wiemy co znajdziemy. Ale jakiś magazyn zaopatrzenia, albo system łączności łatwiej będzie wysadzić z pomocą saperów niż uderzając w niego pięściami.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline