Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 10:27   #38
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jakby to był klasyczny DB i dodałbyś tonę Torymaowego slapsticku który Aikira kocha a który mnie zawsze denerwował nieco ukrócili w DBZ choć i tak go było sporo ale niestety wrócił with a vengence w Super z tym durnowatym Jacko z kosmicznego Patrolu i Zeno :P o ile jeszcze Zeno czy wygłupy Beerusa jestem wstanie wytrzymać i momentami jest nawet zabawne to szczerze chciałbym żeby Jaco the Galactic Patrolman zginął śmiercią w męczarniach ale Akira KOCHA ten typ humoru i woli pracować nad gagowymi pierdołami a DB oddał pod opiekę innym tylko dlatego że kasę z tego ma a wydawcy chcą robić cały przemysł na dziesięciolecia :P

Col daje nam wyraźnie do zrozumienia że w tej sesji to nie ten klimat ja się zawsze zastanawiałem czemu Sayanie nie wykorzystują swojej wrodzonej mocy w większym zakresie https://dragonball.fandom.com/wiki/Saiyan_Power

Przyszły mi do głowy dwie odpowiedzi: 1) To shonen więc nie mogą za mocno przegiąć 2) zbytnia intensywność mogłaby źle wpłynąć na psychikę

Myślałem też nad najemnikiem specjalistą z ziemi ale szkoda się ograniczać do tak niskiego poziomu mocy nawet jeżeli zabawnie byłoby się zastanawiać nad kreatywnym użyciem broni coś w stylu Punishera DBZ to jednak technologia imperium Colda i te projekty masek,zbroi, statków, komór leczących są fajniejsze niż capsule corp
 
Brilchan jest offline