Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 18:41   #35
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Hmm... to taki rozmyty punkt. Kiedy to chamskie sugerowanie, a kiedy nie? Co zrobisz, jak ktoś już zasugeruje?

Jeśli doprecyzujesz ten punkt lub z góry zaznaczysz, że rozstrzygasz po swojemu, nie koniecznie sprawiedliwie i grając w twoją mafię gracz zgadza się na to... no to dla mnie spoko, bez tego bym wywalił, bo będą niejasności i potencjalne kwasy.

Jedna rzecz mnie zawsze lekko zastanawia - dlaczego nie ma gry w komentarzach? Póki co w każdej mafii miałem sytuację, że ktoś coś wygadał niezamierzenie. Np. pytał ktoś kiedy można deklarować akcje (wiadomo więc, że ma czynność aktywną). Gdyby było dozwolone granie i zwodzenie w komentarzach, nie miałbym już pewności czy to skucha była, czy celowe zagranie.
 
Rewik jest offline