Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 23:23   #31
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Zgodnie z wytycznymi floty. Przysługuje 1 lekarz na 120 załogantów. Oczywiście jest spora grupa przeszkolonych w zakresie pierwszej pomocy. Co 10 marines ma kurs pierwszej pomocy bojowej. Itp.

Jak wspomniałem piloci myśliwscy maja mniejszy reżim ale jest to głównie spowodowane tym że często giną. Trzeba mieć niezłego świra by latać w takiej łupince. Gdy wokół ciebie jest setki dział które chcą cię sprzątnąć.

Dla jasności działa cząsteczkowe nie stanowią jakiegoś odkrycia. Wasz lotniskowiec dysponuje 10 identycznymi jak te, które zaatakowały kuter. To typowa broń dystansowa. Podobnie jak działa fuzyjne działają na bliskim dystansie.

Pamiętajcie w deklaracjach o rozdaniu punktów napędu. Kto na co i ile przeznacza. Macie po 10. Jeśli nie rozdacie zrobię to według mojego uznania na podstawie waszego opisu. Mój odpis najprawdopodobniej w poniedziałek koło południa.

Jeśli tempo wam nie odpowiada piszcie.

Doc będzie ten taktyczny. Ale sami zdecydujecie czy tam chcecie pisać. W poniedziałek postaram się was dołożyć. Przynajmniej tych których mam maile.
 
Fenrir__ jest offline