Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2019, 22:27   #771
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jest post ode mnie i jest to w zasadzie taka półtura. Wiem, że była deklaracja zrobienia sprawozdania i zapytania o pukawki, ale tutaj muszę się zatrzymać na chwilę, ponieważ sytuacja jest taka, iż deklaracja może się zmienić (przynajmniej częściowo).

Także obecnie wystarczą mi albo krótkie posty, albo deklaracje w komentarzach. Chciałbym jeszcze wrzucić drugą część półtury w nadchodzącym tygodniu (wtorek lub środa). Wiem, mało czasu, ale naprawdę w razie czego wystarczy mi kilka zdań na krzyż w komentarzach.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline