Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 09:44   #48
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Zamykam rekrutację! Nikt więcej się do mnie nie zgłosił z chęcią grania, nikt nie poprosił o przedłużenie terminu. Chociaż gdyby ktoś jeszcze chciał dołączyć to zachęcam.

Z przyjemnością stwierdzam, że w grze zobaczymy przedstawicieli aż czterech frakcji. A zatem starcie zbliża się wielkimi krokami i jest nieuniknione, a zwycięzca może być tylko jeden (muahahaha!). Do sesji dostali się (kolejność alfabetyczna):
- Bardiel jako Zere'el Ransan (Imperium Colda)
- Brilchan jako Sourgerappa (Nowe Imperium Saiyańskie)
- Lord Melkor jako Marduk (Saiyanie Vegety)
- Mike jako C-SGK1 (Wojownicy Z)

Za chwilę otworzę temat z komentarzami, a samą sesję na dniach. O obu tematach powiadomię Was za pomocą PW.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w rekrutacji. Do zobaczenia w tej lub innych sesjach. A opiekuna działu bardzo grzecznie proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie do archiwum.

Pozdrawiam serdecznie
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline