Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 12:22   #203
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Zgłaszam obecność i deklaruję, że mój post dzisiaj wpadnie. Wybaczcie za nieco mniejszą aktywność w ostatnim docu i kolejce, ale działy się bardzo dziwne rzeczy, które skutecznie odrywały mnie od forum. Dziwne rzeczy zaczynają się, mam nadzieję, stabilizować, zatem i na forum wpadam z większą ochotą.

Co do posta to mam w ramach konstruktywnej krytyki taką ogólną uwagę na przyszłość, żeby kosztem tempa, starać się dokańczać te docowe kolejki, ponieważ jak teraz czytam końcówkę / przejście do kolejnego etapu przygody to jest ona bardzo szarpana, kiepsko się ją czyta i psuje immersję opowieści.
Mam na myśli niedokończone dialogi z doca (zarówno ten przy kielichu - Ansa pozostawiona w pół zdania, jak również negocjacje z porucznikiem - przerwane bez odegrania jakiegoś dojścia do porozumienia). A na to nakłada się spektakularny przeskok akcji na kolejną planetę bez żadnego podsumowania tych przerwanych wątków, co spowodowało pewien chaos.

TL;DR
Na przyszłość Pinn przydałoby się dokończenie wątków z DOCa przed wrzuceniem ich na forum (w mojej opinii nawet kosztem tempa odpisu, jeśli gracze nie są aktywny) i przed takim drastycznym przejściem akcji do przodu, przydałoby się niewielkie podsumowanie w formie przypowieści typu:
"No i spędzili resztę dnia tak i siak, stało się to i tamto, rano następnego dnia zrobili to i to, po czym wyruszyli rozmawiając o tym czy o tamtym i teraz wylądowali tu."

Wiadomo, to tylko moje wskazówki, więc Pinn nie bierz ich jakoś bardzo na poważnie, raczej jako koleżeńskie uwagi po prostu

No i bardzo ciekawie zapowiada się kolejna część, więc będę czytał uważnie. No i biorę się za pisanie.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Korbas : 26-11-2019 o 12:27.
Korbas jest offline