Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2007, 01:27   #26
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wielkie dzięki alathriel, lecz przypuszczam, ze zwykle lenistwo niektórych graczy sprawia, ze nie przeczytali o zakonie, który nasza MG podesłała w linku. Dlaczego tak sadze? Bo honorowy kapitan straży, który powinien skakać z radości, ze taki zaszczyt go dostąpił, wypowiedział słowa typu 'mam nadzieje, ze szybko wrócimy bo mam dużo do zrobienia w domu...' coś tego typu, wiec śmiem twierdzić ze nie wie on co to za zakon. A jeśli chciał odgrywać wadę kobieciarza to troszeczkę chyba ważniejsza jest sława.
Proszę nie brać tego za krytykę, chciałbym aby po prostu lepiej sie nam grało.
Z pewnością sam popełniam wiele błędów, lecz gdy nikt mi ich nie wytknie nie będę wiedział o nich.
Mam jeszcze jedna malutka uwagę, chciałbym zauważyć, ze piraci to to kasta powstała dzięki władcom, którym pan Tristan służy. Takie właśnie marionetki jak Szlachetny Tristan były narzędziem w rekach tyranów dojących swój lud. A piraci nie mieli by po co rabować tego ludu, bo i z czego? Z glinianych garnków? Niebawem podobna treść, przy nadążającej sie okazji (gdy tylko pozna jak postrzega drużyna, tych wesołych piratów) zostanie wypowiedziana przez szalonego O'Connora, lecz znacznie bardziej rozbudowana.
Pozdrawiam
Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline