Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 18:31   #50
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
nawet nie wiem czy potrzebny jest w tej grze wątek komentarzy ale nie będę się przy swojej wizji upierał.
Potrzebny, bo w razie "W" nieobecności muszą być publiczne

Cytat:
Chciałbym kiedyś zagrać tak, że zarówno mafia jak i maisto nie wie które role wypadły z gry
Tyle, że mafii to bardziej obojętne niż miasto, bo oni i tak swoją tożsamość znają więc będą wiedzieć kiedy ktoś z nich odpadnie :P i tak się muszą niemal wszystkich pozbyć. Co prawda wiedza wpływa na taktykę, ale niewiedza po prostu zmusza do zabijania.

Cytat:
Moim zdaniem Nami jak jest między 10 a 15 graczy to możesz utrudnić Miastu wygranie przez ujawnianie ról w ten sposób że nie bedą wiedzieć które role wypadły z gry.
Ja wszystko mogę. Chcę tylko żeby to gracze się dobrze bawili, a nie jestem pewna czy nawet większości osób odpowiadałoby, że zamiast pisać rolę zmarłego napisałabym tylko i wyłącznie frakcję (a gdy był tej nocy "zframowany" (czyli Framer sprawił, że widziany jest jako mafia) to jeszcze by widniało, że to mafia umarła ;p - tą metodą mafia może wyeliminować wszystkich robiąc dwie akcje na jednej osobie; framowanie i kill. Zawsze będzie widać, że umrzył ktoś z mafii :P
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline