Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 20:05   #156
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Draugdin i jak tam wrzucasz, jakiś post? Bywasz na forum, więc wątek chyba śledzisz.

Mój post, jakby co na ukończeniu.

Mi Raaz dzięki za info.

EDIT:
Post i wszelkie dodatki wysmażony, ale jeszcze go nie wrzucam.
Poczekam na info od Draugdina. Najpóźniej jutro wieczorem ukaże się nowy kawałek naszej gotyckiej sagi.

ESIT II:
Post wrzucony.

Kontynuujemy wieczerzę z lordem. Nie wykorzystaliście okazji i nie pojawiło się zbyt wiele pytań, które mogłyby rozjaśnić waszą sytuację. No cóż… wasz wybór.
Nie będę jednak kutasem i dam wam drugą szansę.
Wieczerza się toczy, ale macie już czas tylko na zadanie czterech , no niech będzie pięciu pytań.

Zakładam, że rozegramy te pytania na zasadzie post za post. Po zadaniu pytań nastąpi pewne wydarzenie, które przerwie wieczerzę. Tym samym zakończy się kolejka i ja będę mógł wrzucić kolejny większy post.

O deklaracjach, które złożyliście pamiętam doskonale. Z racji jednak, że są to indywidualne działania, to każdy dostanie zaraz odpowiednie instrukcje i informacje innymi kanałami niż główny wątek sesyjny. Nadal trzymamy się zasady, trzymania pewnych rzeczy w sekrecie przed innymi, o ile oczywiście wasza postać nie postanowi się podzielić z resztą zdobytymi informacjami,
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline