Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 21:48   #93
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Hej chłopaki! - Jace zawołał z radością. - Hej, poczekajcie! Co tutaj robicie? Tak daleko od Ristin. - podbiegł do hobosów.
Kharrick bystro spojrzał na pozostałych.
- Cholera - przeklął pod nosem - Pójdę sprawdzić co się dzieje. Nie można go samego zostawić. Hannskjald, idziesz ze mną?
- A czemu mnie pominąłeś? - Rzucił żartobliwie Rufus, wychodząc z zainteresowaniem do przodu.
-Lepiej się nie rozdzielać - dodał poważniej.
- Ale nie potrafisz się skradać i chrzęścisz swoją zbroją. Jace i tak już pewnie za nimi pobiegł. Wrócę po was, nie zamierzam zaczynać walki sam. Aż tak jeszcze nie zgłupiałem - odparł stanowczo złodziej zatrzymując gestem półorka aby nie szedł za nim.
- Zaraz wrócę - powtórzył i rozglądając się podążył w kierunku, gdzie chyba poszedł Jace. Kryjąc się za drzewami podsłuchał część rozmowy i kiedy dostał znak wrócił do reszty. Jego mina zdradzała, że to czego się dowiedział nie specjalnie napawało go nadzieją.
- Jace zaraz skończy rozmowę, możemy ruszać. Te gobliny nie mogą wrócić do żadnego z fortów.
-Skoro to nie jest to jakiś duży oddział, to bez problemu ich zabijemy- stwierdził Rufus z nonszalanckim wzruszeniem ramion, ruszając do przodu.
- Idę, ale będę trochę z tyłu bo też mistrzem w skradaniu to nie jestem. I Lawina też idzie. - druid, lubo w znacznie wygodniejszym pancerzu niż Rufus i dobrze wiedzący jak zmylić hobgobliny, wolał postawić kawę na ławę co do swoich umiejętności.
Laura wzruszyła ramionami. - Będę gdzieś z tyłu nie mam już żadnych przydatnych czarów.
- Będę z siostrą. Jak tylko zacznie się coś dziać to przybiegnę. W tym żelastwie i tak słychać mnie z daleka. - Mikel dołączył do siostry.
 
Asderuki jest offline