Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 22:13   #843
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Też dołączam się do gratulacji

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Duncan chyba ma sporo irlandzkiej krwi :P

Informator nie zna ważniejszych kolesi z Yakuzy. To płotka i nie pcha się im w oczy. Jakby go japońce zdmuchnęli to pewnie i włoska mafia nawet by się nie upomniała o zwrot za koszta pogrzebu :P
Oryginalnie miał być Irlandczykiem ale to przez moją niewiedzę z geografii bo nie wiedziałem że Glasgow jest w Szkocji może mieć jakiegoś kuzyna z IRA XD

W sesji pod którą pisałem tą postać dalekosiężnym celem Duncana była rewolucja i rozbicie Wielkiej Brytanii a tu się okazuję że lata do przodu i UK samo z siebie traci Irlandie. Duncowi marzyła się rewolucja i protesty pod wpływem jego muzyki bo tamto była sesja z autorską mechaniką niewidoczną dla nas gdzie Duncan nie miał ograniczenia do 9 osób ale nie miał również wielu innych fajnych mocy które tutaj ma

Zastanawiałem się czy nie wkleić gdzieś linka do Shards of Glasgow przy tym jak Duncan robił info dump dla Maxa ale stwierdziłem że nie ma co

Dodałem trochę pierdółek do posta bo nie chciałem żeby Profesor zadzwonił na komórkę jak będziemy się skradać :P jeżeli mam wedytować tą odpowiedź Tonyego daj znać ale mnie rozśmieszyła na tyle że wrzuciłem ją w posta
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-11-2019 o 00:05.
Brilchan jest offline