Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 22:14   #21
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Tak w ogóle to mało racjonalne że Saiyanie utracili rodzinną planetę i zamiast współdziałać w celu odbudowy potęgi rasy podzielili się na wrogie frakcje, ale no cóż, oni chyba nigdy z racjonalności nie słynęli.
Powiedziałbym, że ludzie są tacy sami

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
2 - Pochodzi z rodzinnej planety Nobrazian (niestety nie ma na sesyjnej liście takiej planety, więc ewentualnie MG może pomoże z nazwą? )
Może Nobraz?

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Wreszcie znalazłem ten filmik o którym pisałem wcześniej o sayaianach tak jak wyżej napisane MG decyduje co mu się z tego podoba jeżeli cokolwiek IMHO jest parę fajnych pomysłów https://www.youtube.com/watch?v=xvW2Ay9sh_Y
Nie ze wszystkim się zgadzam, po naszym kalendarium widać, że w sesji historia saiyan wyglądała trochę inaczej, ale z grubsza jest tak jak ten gość mówi. Szczegóły wyjdą w trakcie sesji. Zresztą nie bronię Wam światotworzyć.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline