Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2019, 18:20   #26
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Dla mnie już tutaj pojawił się problem, bo w dozwolonym przez Ciebie SRD nie ma Ras Featured... od razu jest Other.
Nie można wziąć Ras Featured stąd: https://www.d20pfsrd.com/races/other...featured-races ?
Bo w tym co ty dałeś to wgl jakby nie istniało.
Damn, znowu namieszałem :P Tak, chodziło mi o tą właśnie listę - po prostu wolę, kiedy mocno udziwnione postaci są jakoś uzasadnione. Ale nie jestem znowu bardzo restrykcyjny, pytać proszę

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Co do przedłużania terminu o kilka dni to jeszcze dam znać I dziękuję.
29go mam służbę 24h, na nocy często jest trochę czasu, więc jeśli nie dałabym rady z KP to na pewno się zgłoszę z prośbą.
Nie ma problemu, ale będę wdzięczny, jeśli podeślesz mi jakiś koncept postaci wcześniej.

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
EDIT:
Czy jeśli wybiorę drawback "Lovesick" to będziesz mi losował osobę, czy mogę po prostu do któregoś gracza się przyczepić upierdliwie? :P
Wszystko zależy od historii, możemy się dogadać

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Nie przewiduję, ale i nie zabraniam
 
Sindarin jest offline