Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2007, 04:49   #32
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Po kolei, dzienna porcja ogłoszeń.

1) Blacker, doskonale, żeś mnie wyprowadził z błędu. Mogłem Ci z miejsca wysłać tak z sześć PW. Powodzenia w odpowiadaniu!

2) GG a PW:

Zasady pisania na GG mają służyć ujednoliceniu formy w sesji i na GG. Niczemu więcej. Po prostu przed wstawieniem łatwiej wszystkie dialogi opatrzeć kursywą, albo wszystkie myśli pogrubieniem.

Na żadnym innym forum nie spotkałem się z multiPW, czyli naraz PW do wielu osób. Ale w takim PW jest problem jeden. Tu można to zrobić dla maks 5 osób. Natomiast, biorąc listę dyskusyjną pod uwagę (bo polega na tym samym co takie multiPW) to jest z tym problem:

"X siedział przez chwilę w milczeniu wybijając palcami nerwowy rytm na powierzchni stołu i zastanawiając się, jakich słów powinien użyć. Y popatrzył na niego z politowaniem:
- Ta rozmowa sama się nie zacznie, nie wyczekasz jej choćbyś czekał do momentu, gdy Feniks zetrze sobie cały dziób o granitową skałę na końcu świata. Powiedz, co cię trapi.

I zanim X odpowie:

X westchnął cicho.
- Drogi przyjacielu, z całym szacunkiem ale nie lubię twojego ciasta truskawkowego".

Z rzuci:

Zupełnie nieważne macie problemy. Cesarz nie żyje.

Po usłyszeniu takiej nowiny, nie wyobrażam sobie, żeby uwaga X o cieście truskawkowym przeszła.

Przykład ekstremalny, dla zobrazowania o co mi idzie.

Trzeci powód, dla którego jestem przeciwny PW. 50 to mało. Wczoraj czyściłem skrzynkę. Dziś mam 45 PW z 50 możliwych. Kłopotliwe to.

Natomiast, powiedziawszy to wszystko, jestem jak najbardziej skłonny spróbować mailem czy PW (bez różnicy, powiedzmy sobie szczerze) dla kompromisu i znalezienia najlepszej metody. Możemy też próbować raz tak, raz inaczej, aż znajdziemy coś, co nam będzie odpowiadać.

3) Obce, dzięki za PW z materiałami wszelakimi, bo było ich trochę do tej pory. Doceniam, ułatwia mi to sprawę, a nawet jeśli takowe materiały mam, jest to gest miły.

Drodzy moi, zaktualizowałem pierwszego posta w komentarzach. Zapraszam do lektury.

4) Shiro Tengu, czyli Zamek Goblina, to niewielki warowny zamek leżący na wschód od Shiro Matsu, jakieś dwa dni drogi. To raczej niewielki zamek.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline