Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2007, 10:20   #3
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Jestem zainteresowany, klimat mi odpowiada no i znam już twój kunszt. Mam jednak pytanie co do ekwipunku. W momencie kiedy go kompletujemy to jesteśmy już poinformowani gdzie się naprawdę wybieramy?

EDIT: możemy być z każdego zakątka ziemi, tak?? To co wtedy z językiem mamy wpisać angielski komunikatywny?? czy sam oto zadbasz, bo wiesz ostatnio się wpakowałem przez szczegóły. Nie będzie ci przeszkadzać że gram w dwie twoje sesje??


Imię i nazwisko: Karol Małolepszy
Wiek: 24
Narodowość: Polska
płeć: mężczyzna
zawód: Księgowy
Wygląd: Niski straszliwie wychudzony zarówno na ciele jak i duchu.Jego małe świńskie oczka błyszczały na samą myśl o pokaźnych pieniądzach a na bulwiastym nosie wspierały się okulary bez których mało co widział. Szara bluza i takie też spodnie straszliwie nie pasowały do niego.
Historia: Karol nie może pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w swym życiu, chyba żeby zaliczy do nich znajomość z pewnym dilerem narkotyków od którego nabywa towar. Chłopak zadłużał się się coraz bardziej i bardziej. Pewnego dnia zdobył pokątnie broń- stary dobry glock. "Rozliczył się" z wierzycielami a, że nadal potrzebował pieniędzy i schronienia poza granicami kraju odpowiedział na ogłoszenie.

Statystyki po wydaniu punktów wyglądają tak:
Siła:3
Zręczność:3
szybkość:4
Spostrzegawczość:5
Charyzma:5

Ekwipunek: Wspomniany Glock i kilka magazynków. Pokaźna ilość narkotyków które udało mu się dziwnym trafem nabyc(ewentualnie jeśli mu się nie udało, to posiada pieniądze). Komplet ubrań. Telefon komórkowy. Kilka fotografii dla "niegrzecznych chłopców".
Znajomość języka angielskiego
 

Ostatnio edytowane przez qaz : 05-08-2007 o 11:23. Powód: Język
qaz jest offline