Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 19:00   #783
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To ja zwrócę uwagę jak to ująłem w swoim poście:

Cytat:
Gdy zaczął się chaos Adam korzystając z elektrycznych nóg wskoczył do Batmobila siadając za oparciem krzesła kierowcy i spróbował zorientować się w wyświetlaczach i przyciskach:
Skoro jego moc nie działała bądź nie została odkryta zamierzał znaleźć inny sposób żeby się przydać - Proszę zająć się kierowaniem ja biorę na siebie obsługę komputerów i broni pokładowej skończyłem Informacje Naukową, więc sobie poradzę - Powiedział nie dodając, że drugim członem nazwy jego kierunku było Bibliotekoznawstwo. Jeżeli sam nie da rady sięgnąć lub jego sięganie przeszkadzałoby Witoldowi w manewrowaniu będzie podpowiadał co można w danym momencie wcisnąć żeby pomogło.

Chyba da radę jakoś sięgnąć ręką ? Jeżeli nie to Adam będzie po prostu mówił a tam wciśnij olej a tam są pociski. Chciałbym żeby Adam mógł zrobić coś przydatnego bo nie ma mocy a Witold zna się na prowadzeniu i wojskowości ale na komputerach to raczej nie

Pasy z tego co pamiętałem zapinały się automatycznie
 
Brilchan jest offline