Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 19:55   #785
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Moje pierwsze skojarzenie https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk :P

Inaczej Adamowi w tej chwili WYDAJE się że nie ma mocy ani ja ani on nie mamy pomysłów jak mocy użyć ani na jakiej zasadzie działa. Chciałem więc żeby postać mogła zrobić coś przydatnego a w ostatnich grach Arkham oraz filmach DC Batmobile i inne Bat wehikuły miały jakieś rakiety i smary może jakieś działko EMP tak jak było w super samochodzie z któregoś z tych seriali z lat 90tych ? Chyba viper się nazwał a może to było w Kinght Riderze ?

Czegoś takiego Adam będzie szukał żeby strzelić w roboty ewentualnie jakieś zasłony dymne/rozlanie smaru jeżeli ktoś/coś będzie nas ścigać. Do tego jakaś lokalna mapa żeby znaleźć kościół.

A może z tyłu byłby jakieś terminal komputerowy obok tylnego siedzenia żeby Adam mógł to wszystko sprawdzić bez groźnego wychlania się Buremu przez ramię ? Logiczne byłoby żeby było coś takiego dla Robinów żeby mogli sprawdzać informacje dla Gacka i obsługiwać systemy obronne co nie ?
 
Brilchan jest offline