Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 20:40   #788
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
A mnie się wydaje, że nie musi się przed nikim rehabilitować (oczywiście abstrahuję tu od tego czy deklaracja zakończy się sukcesem, czy nie). Wątpię, żeby ktoś miał o nim złe zdanie.
Różne rzeczy się mówi i myśli pod wpływem chwili

No a Batman? To... Batman
Ale co ja ci będę mówił. Znasz komiksy lepiej niż ja, więc dobrze wiesz jaki jest Gacek.

Swoją drogą nieprzypadkowo dałem tą dwójkę. Spider-Man to mój ulubiony bohater z Marvela, dlatego mózg mi płacze uszami jak widzę jak go masakrują w filmach...
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline