Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 20:58   #790
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale co ja ci będę mówił. Znasz komiksy lepiej niż ja, więc dobrze wiesz jaki jest Gacek.

Swoją drogą nieprzypadkowo dałem tą dwójkę. Spider-Man to mój ulubiony bohater z Marvela, dlatego mózg mi płacze uszami jak widzę jak go masakrują w filmach...
W komiksach masakrują go jeszcze gorzej w większości robią z biednego Petera niedojrzałego dzieciaka który nie umie żyć bez ciotki zawsze wracają do status quo bo biednemu peterowi nie może się nic w życiu udać gdyż edytorzy sądzą że wtedy nikt nie będzie się z nim utożsamiać stąd facet po 30te sprzedaje swoje małżeństwo diabłu żeby uratować życie umierającej ciotki która błaga go żeby dał jej umrzeć i odjeść do Bena.

Powód edytorowi nie podobało się że Peter i MJ są małżeństwem. Na szczęście najnowsze arc są całkiem dobre ale chciałbym żeby wszechświat przestał wreszcie wydalać fekalia na biednego Parkera bo to już nawet dowcip z Parker luck że nawet jak się coś dobrego stanie to zawsze musi się zepsuć. Jak Otto ukradł mu ciało i założył korporacje oraz zdobył dla Petera tytuł Doktorski to jak Parker odzyskał swoje ciało musiał stracić korporacje znowu być niemal bezdomnym i oskarżono go o plagiat

Też dorzucę jeszcze jednego krótkiego posta o zapinaniu pasów i szukaniu bocznego terminala.

EDIT: Dodałem obiecanego posta.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-11-2019 o 10:14.
Brilchan jest offline