Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2019, 21:54   #791
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To nie jest pełny post zamykający turę tylko wstawka, także nie przejmuj się, Noraku. Tura trwa i de facto nic się tu nie wydarzyło

I... musiałem uciąć oraz ocenzurować wasze rozmowy. Udało się wam powiedzieć tyle, co jest w moim poście, bo czasu jest tak mało, że nie zdążyliście. To, czego nie ma będzie musiało być powtórzone, jeśli ma wybrzmieć.
Najbardziej ucierpiały tu wypowiedzi Angeli, bo po prostu były ostatnie i nie miałem jak ich wcisnąć.

Szczerze mówiąc mam wrażenie, że i tak za dużo wypowiedzi zostało zaakceptowanych
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline