Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2019, 09:48   #5
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
Skoro już mamy wątek dyskusyjny o Wraithcie to podsykutujmy chwilkę.

Jak wiadomo, nie znam tego systemu, stąd moje być może dosyć lamerskie pytanie. Każdy z trzech głównych systemów WoD miał w sobie coś sprecyzowanego do zaoferowania, przeważanie była to mieszanina mroku i powera postaci posiadającego nadludzkie moce. Co w takim razie stanowi główny magnes tego konkretnie systemu, Waszym zdaniem. Dlaczego warto w niego zagrać, albo co Was konkretnie pozytywnie zaskoczyło w tym systemie kiedy po niego sięgaliście.

Ps. Co do reinkarnacji w WoDzie o z tego co wiem chyba istnieje grupa dusz, która opuszcza ten rytm. Coś mi się kojarzy, że nephandi oraz ci którzy służą nazwijmy to mocom piekielnym nie wracają do kręgu. Czy tak aby nie jest z Wraithem, czy jest pewność że owo zapomnienie to w istocie nie jest to?
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem