Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2007, 13:32   #27
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Lenistwo? Honorowy Kapitan Straży? Honorowy? Straży? Zaszczyt? Manji.... na razie odpowiem ci tak... Skoro to napisałem widocznie miałem powód... Skoro nasza MG nie powiedziała mi słowa skargi za post to widocznie uznała że nie tylko Moja postaci mogła to powiedziec co jak najbardziej zgadza się to z jej koncepcja...

Co do tego co jest ważniejsze dla mojej postaci to chyba ja to wiem najlepiej skoro ją stworzyłem. Jeżeli uwazasz że znasz lepiej Tristana niż ja...

A co do napomkniecia że Tristan jest sługusem tudzierz jest podobny do piratów... Powiedz to Naprawdę prosze cie niech twoja postaci to powiem... Proszę! BŁAGAM!! ZRÓB TO!!!
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline