Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 03:18   #288
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 54 - 2037.IV.15; śr; popołudnie

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do cz. 05.XII. Czyli trochę mniej niż cały roboczy tydzień na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Oki, doki, to minęło z 10 - 15 min w tej turze. Akurat by obejść magazyn albo pooglądać sklep i zagadać do sprzedawczyni.



@Old Jamestown


Skład:

- Dunkierka; 10/10; s.zdrowy; kw
- Junior; 10/10; s.zdrowy; k-ek
- Jarl; 10/10; s.zdrowy; pistolet i toporek



- Cała okolica jest zalana. Woda sięga do kolan, czasami do połowy uda. Czyli przejść się da ale jest dość uciążliwe i nieprzyjemne. W dalszej perspektywie jest mgła ale względnie rzadka, zasłania widok dopiero na głębokości kilkuset metrów.

- W pobliżu magazynu unosi się mało przyjemny, drażniący, chemiczny zapach. Drażni nozdrza i szczypie w oczy ale raczej niedogodność niż jakieś realne utrudnienie. Ot trzeba często mrugać oczami i się regularnie kicha i prycha.

- Poza tym z bliska też magazyn i okolica wydają się bezludne. Nie wygląda na to by ktoś się interesował szwendającą się tutaj uzbrojoną trójką. Dach magazynu jest mniej więcej na poziomie sufitu 1-go piętra. Czyli taki typowy magazynowo - fabryczny wysoki parter.

- Co do magazynu no to wygląda na trzy drogi dojścia. Najłatwiejsze wydaje się to przez rozbite biuro bo wystarczy przejść przez okno a potem przez drzwi jakie powinny prowadzić wgłąb magazynu. Można też spróbować z kłodką i garażowymi drzwiami do magazynu ale o ile kłódka nie stanowi realnej przeszkody nie wiadomo czy odrzwia da się ruszyć. I jest jeszcze drabina na dach no ale nie wiadomo co jest na tym dachu i czy wytrzyma. Ale są tam lufciki więc powinno dać się rzucić okiem na wnętrze magazynu. Nie wiadomo czy jest tam jakieś zejście do środka.

- No i w tej turze chciałbym wiedzieć co wesoła ferajna zamierza dalej robić.




@St. Ann

- Ruben; 10/10; s.zdrowy
- Lena; 10/10; s.zdrowy


- Właściwie nie zapytałem co Ruben i Lena biorą ze sobą. Chodzi mi głównie o broń. W każdym razie aby nie przeciągać rzuciłem na dialogowanie i wyszło 2 czyli całkiem nieźle. Więc sprzedawczyni przekonały te namiary od Garbatego (koleś jaki w "The Hood" dał namiar na ten sklep) i zgodziła się na ten handel.

- Potem porpowadziła dwójkę gości do sąsiednego budynku i jego piwnic. Jak się nie wie co i jak to wygląda jak opuszczony budynek a nawet w samym budynku, w samych piwnicach to zniechecające rumowisko rozwalonych ścian, zdezelowanych piwnic itd.

- W końcu jednak zostawiła xcomowców z jakimś azjatyckim zakapiorem jaki każe im się rozbroić i zostawić telefony itd. Zapewne chodzi o to by byli bez broni i bez ewentualnych podłsłuchów itp. Interesuje mnie czy xcomowcy wykonują to polecenie czy nie, coś kombinują czy nie. Trzeba się liczyć z tym, że ten facet jakoś to może chcieć sprawdzić.


---


- I chyba tyle na tą turę. Jakby coś to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline