Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 10:51   #61
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Więc tego, hejka. Widzę, że jest mafia, to czas spróbować na tym forum. Mało się udzielam, ale wesprę ten projekt żeby było jak najwięcej postaci. Najwyżej mnie zlinczujecie, albo mafia zabije^^

Zagrałabym Brookiem z One Piece. Zdjęcie doedytuję, ee wieczorem pewnie znajdę czas. Mam spotkanie, znajomych i stąd krótki pościk. Ale dziś red line, a chcę zagrać^^

"Ostatnie co słyszał to dźwięk muzyki, przy której umierał on jego cała załoga. Myślami zawędrował daleko za red line, gdzie czekał na nich Laboon, wielorybek, którego załoga Runbar musiała zostawić. Ale nie będzie dane im się spotkać ponownie [...]

Ku swojemu zdziwieniu, jego "żywot" nie dobiegł końca. Oto zadziała się rzecz niesłychana! Brook bowiem zjadł diabelski owoc, "zaś-zaświatowoc" *, i nim wyruszy na poszukiwanie swojego ciała, przejdzie on przez magiczny wymiar trafi do innego świata i będzie musiał wspomóc jedną ze stron w turnieju zwanym: Mafia. Wszyscy "śmiertelnicy" się już zebrali. Fight!
 
Imi jest offline