Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 19:37   #10
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Człowieczek przyglądał się starszemu mężczyźnie w podartej kufajce i czapce uszance. Przekrzywił swoją głowę najpierw na prawo, potem na lewo, a potem zmusił swoją krzywą szyję by umieściła głowę ponownie w pierwszej pozycji. Poprawił krzywe okulary, które nosił na rondzie kapelusza. Mężczyzna w kufajce uśmiechnął się szeroko, gdy światło dzienne ujrzały dwie należące do niego pełne butelki. Szerokość jego uśmiechu była nawet imponująca, ale gdzież mu tam było do człowieczka. Człowieczek zaprezentował własny, prawdziwie szeroki uśmiech, ukazując światu dwa rzędy niezliczonych krzywych zębów.

- Co chcesz z tym zrobić? - spytał zaciekawiony, krzywym parasolem wskazując parę butelek.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 01-12-2019 o 19:39.
Col Frost jest offline