Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 22:10   #27
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, ruszamy! Sesja rozpoczęta, pierwszy post wisi. Na odpis daję Wam sześć dni, a więc termin do 7.12.2019 włącznie. Niedzielę chciałbym poświęcić na odpisywanie. Oczywiście jeśli wyrobicie się wcześniej to i ja odpiszę wcześniej, choć w takim wypadku rezerwuję sobie dwa dni czasu na odpis. I jeszcze parę uwag:

@Wszyscy
- W tej chwili jesteście rozproszeni po wszystkich krańcach galaktyki. Działacie więc osobno, co chyba nie jest zaskoczeniem. Jeśli ktoś nie ma na to ochoty, może oczywiście pomijać fragmenty dotyczące nie jego postaci. Miejcie z kolei na uwadze, że akcje Waszych bohaterów niekoniecznie muszą mieć miejsce w dokładnie tym samym czasie. Początkowo nie będę dbał o synchronizację Waszych poczynań. Działacie mniej więcej w tym samym okresie i tyle. Zmieni się to wraz z pierwszym Waszym spotkaniem.
- Na potrzeby sesji zmodyfikowałem nieco podróże międzyplanetarne. Rezygnujemy z typowego dla Dragon Balla podróżowania przez całe miesiące jeśli nie rok, na rzecz podróżowania w stylu Star Wars. Skok nadprzestrzenny, kilka godzin/dni i jesteśmy na miejscu.
- Prosiłbym Was o zachowanie schludnej formy wyglądu posta. Innymi słowy wszyscy piszmy w ten sam sposób. Wypowiedzi postaci kursywą, tekst wyjustowany i z marginesami, a avatary (które za chwilę sam Wam wkleję, a które będziecie zawsze mogli zmienić wedle własnego uznania) 200px szerokości. Chciałbym żeby ta sesja prezentowała się również mile dla oka. Dziękuję za zrozumienie.

@Bardiel
- Możesz trochę poświatotworzyć o swoich dokonaniach na trwającej wojnie, jeśli masz ochotę. W skrócie mieszkańcy planety Acrose zbuntowali się przeciwko władzy Imperium, więc Imperium kontr... znaczy stara się stłumić powstanie. Niestety Zarbon prócz zaprawionego korpusu z własnej planety ma do dyspozycji jedynie słabiutkie wojska (dotąd) okupacyjne i wątpliwej jakości szóstą armię gwiezdną. Mimo to wygrywa i obecnie prowadzi oblężenie ostatniego silnego punktu oporu, jakim jest stolica planety.
- Możesz również wybrać imiona swoich pomocników, a nawet napisać o nich parę słów. Oczywiście znów jeśli masz ochotę. Jeśli nie zajmę się tym ja, o ile zajdzie taka potrzeba.

@Brilchan
- Prosiłbym Cię o podesłanie kombinacji swojej postaci. Tak tylko przypominam

@Lord Melkor
- Skaner to oczywiście to przypięte do ucha urządzenie, które pozwala mierzyć poziom siły przeciwnika. Wspominam o tym tylko po to żeby nie było jakichś nieporozumień.

@Mike
- Jesteście w północnych górach, w których znajduje się laboratorium Dr. Gero. Niestety nie znasz dokładnej jego lokalizacji. Kombinuj

W razie pytań piszcie śmiało.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 01-12-2019 o 22:26.
Col Frost jest offline