Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2019, 13:02   #199
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
To chyba jednak koniec. Pierwszy raz w mojej wieloletniej działalności muszę Was prosić o wybaczenie i zamknąć sesję bez próby ratowania. Nie chcę wdawać się za bardzo w szczegóły, ale nie ma tam Waszej winy, tylko i wyłącznie moja.
Brak czasu, być może wypalenie związane z pisaniem, dodatkowy projekt pozazawodowy nad którym pracuję i parę innych rzeczy spowodowało, że nie mogłem zając się sesją tak, jakbym chciał i jak to zazwyczaj robiłem. Nie dam rady spełnić postawionych sobie względem tej sesji oczekiwań związanych z klimatem, więc - kajając się - muszę poprosić o wybaczenie i ją zamknąć.

Dziękują Wam za zaangażowanie, za wspaniałe i krwawe posty, za wysoko postawioną poprzeczkę i klimat, jaki zrobiliście. Byliście wielcy, wspaniali i nie można było wyobrazić sobie lepszych graczy do tej opowieści.

Niestety, ja zawiodłem. I nie ma co się oszukiwać - nie wbiję się w poprzednie tempo czy tory - mamy Święta, Nowy Rok, Ferie - zawsze coś będzie przeszkadzało. Zawsze będzie dla mnie za mało czasu na porządne pisanie, a nieporządnie nie chcę tego robić.

Przepraszam Was raz jeszcze i mam nadzieję, że się nie pogniewacie. Ale tak - wydaje mi się - jest lepiej, niż oszukiwać Was i siebie samego, że to naprawię.

Przepraszam i raz jeszcze Wam dziękuję.

Armiel
 
Armiel jest offline