Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2019, 22:42   #6
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Dzień dobry i pozdrawiam współgraczy. Akurat z mojej strony wyszło tak, że z każdym było mi dane przebywać w jednej sesji, a nawet czasem i wejść w interakcje.

Z Calebem pierwszy raz, acz po wstępniaku mam całkiem duże nadzieje i oczekiwania. Obym tylko ja sprostał oczekiwaniom stawianym mojej osobie.

Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
W sumie to pierwsza moja sesja, gdzie będzie tak dużo postaci kobiecych, to całkiem nowe doświadczenie. Mam obawy odnośnie grania nie swoją płcią, bo ja wyłapuję takie rzeczy, jak ktoś się nawet nie przyzna. I mi wtedy coś zgrzyta w czytaniu. Faceci inaczej piszą, kobiety inaczej i już. Taki J.R.R. Tolkien na przykład, za chiny postaci kobiecych nie potrafił pisać.

Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Proxy potrafi, wiem, bo już graliśmy razem

Kanna, akurat postać obecna wyszła z bazy postaci z Armielowego Rejsu, na którym się radośnie umieraliśmy. Przez 5 lat nie udało mi się wybawić konceptem, w końcu znalazł swoje miejsce. Będzie dobrze. W końcu to sesja, która jest nakierowana na ciągnięcie psychicznych tripów. Co może nie wyjść? :P
 
Proxy jest offline