Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2019, 00:53   #2048
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
No jakże. Ktoś mówił coś o okrążaniu. Jestem przekonany.

Cytat:
Cytat:
Potem Kapitan puści oddział który będzie miał oskrzydlić posterunek by żaden z bandytów nie uszedł. W rzeczywistości zaś Galeb zaprowadzi ścieżkami grupę najemników do dolnego posterunku gdzie wraz z obsługą taborów wezmą obsadę w kleszcze.
Czy to nie brzmi jak okrążanie?
Kleszcze i oskrzydlanie, gdy z przodu i z tylu coś jest, to w moim mniemaniu okrążenie. Leo słucha Galeba i Gustawa oraz ich planów, żeby uprościć sytuację. Plan stalowego brzmi sensownie.
Pierwsze zdanie z cytatu odnosi się do rzekomego planu przedstawionego by uzasadnić wysłanie jakichś sił przodem (bo niby chce oskrzydlić Was na przełęczy). A potem wyjaśnienie jest, że nikt nikogo nie oskrzydla tylko Galeb prowadzi najemników gdzie indziej. Posterunek byłby tylko z jednej strony "okrążony", co raczej okrążeniem nie jest.

Rozrysuję:


czerwone "kółko" to siły Brocka. Czerwona gruba strzałka to ich ruch do Waszego posterunku. Cienka czerwona to to co Galeb oficjalnie powiedział, by nie niepokoić oficera łącznikowego. Pomarańczowa pokazuje rzeczywistą trasę oddziału Galeba i Gustawa. Więc nigdzie okrążenia nie będzie, bo trudno kogoś okrążyć kiedy podchodzi się do niego tylko z jednej strony. A wozy, skoro nie są przepuszczone, to też, jak łatwo się domyślić, są na zewnątrz, a nie wewnątrz.

Ale rozumiem, że Leo poszła z Galebem i Gustawem więc odpis się pojawi.

e: post już jest. Dla tych, których jednak pogoda interesuje dodam, że po deszczu skały są mokre więc i śliskie.

P.S. Wiem, wiem, niedobry MG. Ale ostrzegał tyle razy, że wyrzutów sumienia nie będzie miał. Bo to nie jest "random encounter".
Zapraszam na doca: Ostatni

e2: Gob1in, pi0t - jeśli dobrze zrozumiałem deklarowaliście, że generalnie czekacie na efekty działań Stalowego więc chyba kolejka wolna dla Was, ale jeśli macie ochotę na jakąś aktywność to chętnie to rozegram.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 03-12-2019 o 01:30.
hen_cerbin jest offline