Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2019, 20:43   #34
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację



https://www.youtube.com/watch?v=e8TZbze72Bc


-Śmierć jest tylko <beeeek> kolejnym stanem przejściowym upiorny Strażniku, trzeba imprezować jak cyganie na grobach póki można.

Naukowiec wybadał dłonią łańcuch na szyi ze złotym napisem “Memento Morty” jak gdyby coś mu się przypomniało. Chwilę później zerwał go i wyrzucił na ziemię.

- W zasadzie to nie wiem czemu nosiłem tak długo to gówno. Przecież Morty żyje i ma się dobrze. Nie zdziwię się jak nie będzie mógł wytrzymać 5 minut sam i znajdzie sposób by tu jakoś dotrze…

Chwilę później w głowie Ricka zabrzmiała znajoma nutka z “Powrotu do Przyszłości”.

-Chyba sobie ku*** jaja robicie.

Powietrze zawirowało od nagłego skoku ciśnienia i chwilę później przed nawiedzony dom zajechał Delorean, który pozostawiał za sobą dwa płonące ślady na ziemi. Zatrzymał się w połowie driiftu ryjąc w ziemię, a z futurystycznych w latach 80-tych drzwi otwierających się do góry wyskoczyli najpierw młody Morty w tradycyjnej koszulce, a za nim Marty McFly w swojej tradycyjnej czerwonej kamizelce i Emmett Brown w swoim (oczywiście) tradycyjnym białym kitlu*

-Dziadku Rick!

-Morty. Do ch** pawiana. Myślisz, że zostawiłem Cię w innym wymiarze przez <beeeek> przypadek?

-O jeeeeezu Rick. Zupełnie przypadkiem spotkałem tych miłych panów, którzy powiedzieli że mogą namierzyć cię poprzez energię, którą zostawia ktoś podróżujący między wymiarami czy coś takiego.

-III Prawo Sancheza? Nie, to totalna bzdura. Przybyłem, udowodniłem, odrzuciłem.

-Chyba IV Prawo Browna młody człowieku. Wymyśliłem swój pierwszy akcelelator cząstek napędzony plutonem kiedy ty byłeś jeszcze w powijakach!

Drugi ze zwariowanych naukowców zaczął kreślić w powietrzu palcem najwyraźniej wzburzony twierdzeniami kolegi po fachu.

-Ależ doktorze właści..

Facet po trzydziestce udający nastolatka wyraźnie chciał wtrącić swoje trzy grosze, ale jego towarzysz nie był tym zachwycony.

-Zamknij się Marty!

Dyskusja zamieniła się w kłótnie i przekrzykiwanie swoich racji między zgromadzonymi.

-Rany po prostu się pogódźcie. Świat jest gotów na dwóch geniuszy o podobnych fryzurach.

-Zamknij się Morty! Logika tego co tu się dzieje jest <beeeek> jeszcze mniejsza niż w Avengers Koniec Gry. Dobra wiem co tu się wyprawia. Taka sytuacja nigdy nie <beeek> mogłaby mieć miejsca przez prawa autorskie. Zawsze chodzi o <beeek> hajs. To pasożyty Morty, które rozmnażają się poprzez wspomnienia. Powiedziałbym, że już to przeżyliśmy ale zaraz by ci się przypomniało i namnożyłyby się w cholerę. Schowaj się za mnie.

Rick Sanchez wyjął swój laserowy pistolet i wystrzelił w deloriana. Wybuch rozwalił wehikuł czasu i zabił na miejscu obu gości podróżujących w czasie. Zaraz po strzele pistolet Ricka zaczął dymić i nie nadawał się chwilowo do użytku.
-Ups Taaak. Moglem się jednak pomylić i to jednak nie były pasożyty, ale pamiętaj że twoja matka zrobiła to samo z Panem Kupkazpupki, więc ten no życie.

-O Jezuuuu. Chyba w za.. za.. zasadzie śmierć Rick.

Sanchez zignorował roztrzęsionego wnuka i wymacał kolejny wisiorek z grawerem “Pamięci Kupkizdupki”.

-Ja pier**** przecież on też jeszcze żyje. Chyba czas wrócić do obecnej rzeczywistości zanim <beeeek> ktoś oskarży mnie o spam.

Profesorek odwrócił się do mafijnego półświatka i rzekł:

-W takim razie zajmiemy się morderstwem. Głosuję na Crooked Mana bo nie ufam słodkim istotom o morderczych skłonnościach i uśmiechu Jokera. Czy mam jakiś inny powód? Proszę żeby ten najpierw powiedział ogólnikowo czym zajmował się w nocy. Druga sprawa. Najwidoczniej Mafia zaspała albo ktoś uratował kogoś przed <beeeek> kimś. Jakieś pomysły na konstruktywną dyskusję? Sądząc po obrazowym opisie najwidoczniej nasz “Kotek” ma eee umiejętność samodzielnego przetrwania ataku mafiozów? Jedyną rolą, która ma taką umiejętność z tego co pamiętam ma SK czy coś pomyliłem?


*gimby nie znają
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline