Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2019, 21:16   #37
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Gdy usłyszał swoje krzywe imię, człowieczek oderwał wzrok od zakrwawionych zwłok kobiety, która jeszcze niedawno była Bebokiem i skierował go na starszego jegomościa ze zrośniętą brwią, który raczył je wypowiedzieć. Krzywą ręką poprawił swoje okulary, a następnie dzięki swym krzywym nogom, jednym błyskawicznym susem znalazł się przy oskarżycielu. Nachylił się ku niemu tak by z góry spojrzeć mu w oczy i powiedział spokojnie:

- Żył pewnego razu krzywy człowiek
I choć uważnie zerkał spod krzywych powiek
Choć chciałby pomóc swym krzywym rozumem
Nic nie powie choćbyś go upił krzywym rumem
A powód tego jest nie krzywy, a całkiem prosty
Bo w nocy, gdy do poduchy tuliłeś swoje chrosty
Gdy w kuchni ktoś biedną kobietę lał
On w swym krzywym łóżeczku smacznie spał


- Skrzywiona psychika dotyczy nie tylko krzywych ludzi - dodał po chwili, po czym odstąpił od doktorka. - Skłamałbym mówiąc, że nie jestem mordercą. Ale tej nocy nikogo nie zabiłem - oznajmił głośno tak by wszyscy go usłyszeli.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline